Misyonumuz

Müşterilerin mutlak memnuniyeti gözetilir, en iyi reklamın memnun bir müşteri olduğunu bilinir. Vasat ve kısa dönemli beklentileri karşılayacak sürdürülebilirliği olmayan işlere girilmez.

Değer Yaratmanın yolunun verimlilikten geçtiğinin bilincindedir.
İşletmelerin her noktasında yüksek verimlilik beklentisinde vardır. Fizibilitesi olmayan hiçbir işe girilmez. Tüm süreçler standardize edilmiştir, uygulamada mağazalar arası farklılık bulunmaz. Tüm verimlilik kriterleri çok sıkı takip edilir, sapmaların iyileştirmesi için gerekli aksiyonlar alınılır. Müşterilerinin ihtiyaç, beğeni ve beklentileri eksiksiz ve zamanında karşılar,
Yenilikçi, öncü ve hızlıdır. Sahadan merkeze etkin bir geri besleme mekanizması vardır. Müşterisine rahat bir alışveriş ortamı sunar, mağazalar temiz, düzenli, aydınlıktır ve ferahtır.
Papoğlu Perakende, müşterileri, tedarikçileri ve çalışanları ile gerçekci ve tutarlı bir iletişimde bulunur.
Yerine getiremeyeceği taahhütlerde bulunmaz, beklentiyi aşağıda tutar, ancak her zaman taahhüt ettiğinin üzerinde performans gösterir.
İtibar kaybının aslında para kaybı olduğunu çok iyi bilir.
Başarıyı paylaşır.
Başarı ve yüksek performansı şeffaf kriterlere göre personeliyle paylaşır. Performansın ana kriteri verimlilik ve sürekli daha iyiye gitmektir.

Vizyonumuz

Müşterisinin güvenini kazanarak sürekli olarak bulunduğu pazardaki
en hızlı büyüyen,
en dinamik,
en verimli şirket olmak.