Tarihçe

Papoğlu Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Temelleri Murat PAPOĞLU tarafından 1966 yılında Rize’nin İkizdere ilçesinde faliyete başladı.PAPOĞLU kısa sürede perakendecilikteki Yaptığı güçlü yatırımlarla, kurulduğu günden bu yana hep istikrarlı bir şekilde büyüdü. Papoğlu,ticaretin bir güven işi olduğuna inanmaktadır. Binlerce müşterisine hizmet sunan Papoğlu, değişik sektörlerde altıyüzden fazla firma ile sürekli işbirliği içindedir. Bu güne kadar tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştiren Papoğlu,daima tüketici, diğer bir değişle müşterilerinin menfaatini koruyan bir iş anlayışı ile Türkiye’ye ve Türk halkına en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Mağazalar Hizmet sunduğu mağazalarında 15.000-20.000 çeşit ürünü müşterilerine ulaştırmaktadır.

Şirketin Başarısı Çalışanların Başarısıdır. Mutlu müşterilerin ancak mutlu çalışanlarla memnun edilebildiğini bilen Papoğlu genç, dinamik, çalışkan ve içinde bulunduğu toplumun tüm değerlerine saygı duyan eğitimli 210 çalışanı ile müşterilerine hizmet etmektedir.

Gelişme ve Büyümeye Odaklı Yönetim Papoğlu’nun özellikle son dönemlerde teknolojinin son imkanlarıyla donatılan tüm birimlerin teknik altyapısının yeniden oluşturulması, kullanılan otomasyon programlarının şirkete özel yazdırılması ile teknolojik bir yenilenme sağlanmıştır. Papoğlu bu yönde çalışan ve yöneticilerin rekabet dünyasının gerektirdiği tüm koşullara uyum sağlanması, sürekli zinde kalınmasını ilke edinmiştir.