YÖNETİMİN MESAJI

Kurulduğu günden bu yana alışverişinizi daha hesaplı hale getirmek için çabalayan Papoğlu olarak, bugün Türkiye’nin yerli sermayeli perakende zinciri olmaktan gurur duyuyoruz.

Kültürümüz, değerlerimiz, ilkelerimiz ve memnuniyeti esas alan hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin hayatına değer katmak ve onların hayatını kolaylaştırmak üzere çalışıyoruz

Papoğlu olarak, işimizi seviyor ve daha iyisini yapmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Önümüzdeki dönemde göstermeye de devam edeceğiz.

Son yıllarda artan rekabet koşullarında Papoğlu olarak attığımız adımlar, hayata geçirdiğimiz yenilikler,sizlerin de desteğiyle doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

Papoğlu ailesi olarak kendi çocuklarımıza yedirmediğimiz ürünleri mağazalarımızda kesinlikle satmamaktan yana olan tavrımız, bugüne kadar yüzümüzü kara çıkarmadı. İnanıyorum ki bundan sonra da çıkarmayacak.

Mağazalarımızda hijyenden, ferahlıktan ve kolay ulaşımdan, çalışanlarımızda güleryüzden, ürünlerimizde ise kaliteden, tazelikten ve çeşitlilikten yana olan anlayışımızın biz varoldukça devam edeceğinin garantisini veriyoruz.

Daha iyi, daha kaliteli ve daha hesaplı hizmetin adresi olmaya devam edeceğiz…

Söz verdiğimiz gibi Papoğlu olarak “Evdeki Hesap” Prensibinden asla taviz vermeyeceğiz

Papoğlu Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkanı

Süleyman PAPOĞLU